24 березня – засідання ЧПМК на тему: «Українсько-російська інформаційна. Хто виграв?»

У понеділок, 24 березня, о 18.30 в «Literatur Café» (Культурно-мистецький центр «Українська книга», Центральна пл., 10, 2 поверх) Чернівецький професійний медіа-клуб запрошує медійників поспілкуватися на тему: «Українсько-російська інформаційна. Хто виграв?» з координатором блогової мережі «ВКурсі.ком» Святославом Вишинським.«У XXI столітті війни починаються і закінчуються не на полях битв, а на медіа-майданчиках, які формують свідомість мільйонів їхніх учасників. Солдатами в цих війнах нового типу є всі споживачі інформації, які далі коментують і поширюють її через соціальні мережі. Офіцерами – блогери і журналісти, генералами – власники медіа-ресурсів, які задають рамки інтерпретацій».

Результати Першої інформаційної війни між Україною і Росією вже дозволяють не тільки проаналізувати загальні тенденції, але і зробити конкретні висновки. Пропонуємо поспілкуватись на цю та інші актуальні на сьогоднішній день для медійників теми у неформальній обстановці «за чашкою кави» разом з координатором блогової мережі «ВКурсі.ком» Святославом Вишинським.

2 коментарі

Святослав Вишинський
Відео-запис засідання Чернівецького професійного медіа-клубу «Українсько-російська інформаційна. Хто виграв?» 24 березня на Інтернет-каналі «Буковинського бачення»:


Українсько-російська інформаційна. Хто виграв? (2014) | Чернівці | ВКадрі — відео каталог

Відео-запис дискусії про інформаційні війни в рамках телерадіомарафону «Буковина-Крим» 16 березня на каналі «Чернівецький промінь»:


Святослав Вишинський — Буковина-Крим (2014) | Чернівці | ВКадрі — відео каталог
Останній раз відредаговано
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте